logo1

CZE – NED

Vážení sportovní přátelé. Utkání kvalifikačního cyklu o postup na EURO 2016 začínáme doma v důležitém utkání s Nizozemím. Trenér Vrba ještě v pozici head kouče repre lavičky nevyhrál a je jasné, že pokud se mu to nepovede i dnes, bude tlak, kterému zatím zdárně čelí, nabírat na síle.
Držím palce, aby se mu to povedlo. Vždyť kdy jindy, než dnes má potvrdit víru fanoušků, kteří s jeho příchodem očekávali značný pokrok a proměnu mužstva zejména v útočné fázi. Za trenéra Bílka byl tým notně kritizovaný za hru dopředu, ovšem ani pod novým trenérem se nároďáku prozatím nevede dle očekávání.
Uvidíme jak se náš reprezentační tým popere s třetím celkem z nedávného Mistrovství světa. Nizozemí je pasováno do jasné role jedničky naší skupiny a nic na tom nemění fakt, že poslední generálka před dnešním utkání jim vůbec nevyšla. Řekněme, že po přátelském utkání s Itálií zavládla stejně rozpačitá nálada jako po našem zápolení s týmem USA.
Já chci věřit a pevně tomu věřím, že dnes zůstanou body na domácí půdě a žádný export do země tulipánů, poldrů a větrných mlýnů nehrozí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>