Trenéra hokejistů Slovenska čeká tvrdý chleba

Vážení přátelé
Mistrovství světa v hokeji, které pořádá Česká republika je v plném proudu, ale pro některé týmy už skončilo. Mezi tyto týmy patří hokejisté Slovenska. Ti nedokázali naplnit očekávání svých fanoušků, kteří hokejistům dokázali v Ostravě vytvořit takřka domácí prostředí. Na lavičce v roli kouče už nebude působit Vladimír Vůjtek.

Začíná hledání nového head kouče Slovenské reprezentace a zejména hodnocení éry trenéra Vůjtka. Ten po nástupu do funkce získal nečekané stříbro na MS 2012 v Helsinkách. To byla opravdová bomba, která rozčeřila vlny hokejového rybníka u našich sousedů. Ovšem to byl poslední úspěch, který se povedl. Sami reprezentanti hodnotí své účinkování na právě probíhajícím 79. mistrovství světa jako neúspěch. Jako promarněnou šanci.
Jak hodnotí působení trenéra Vůjtka hokejové osobnosti sousední země, si můžete přečíst na uvedeném odkazu. Zejména odpověď Otto Haščáka stojí za přečtení.

http://sport.aktuality.sk/c/187557/ms-2015-hokej-hokejove-osobnosti-sa-vyjadrili-kto-by-mal-nahradit-vujteka/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>