Valašská hokejová liga

V nadcházejícím ročním období se dostane do popředí sport, který patří v našich končinách k těm nejoblíbenějším. Je to hokej a taktéž Valašská hokejová liga vstoupila do své další sezony. Jedním z týmů, který je nedílnou součástí této soutěže, je Buldog team.
Níže přinášíme komentář k sehranému utkání s nováčkem HC Hasiči Brumov, jehož autorem je Lukáš Juřica.  Soupisku, rozpis utkání, střelce branek, fotogalerii a další statistiky si můžete najít na www.hcbuldogsteam.estranky.cz

BULDOGS TEAM – HC HASIČI BRUMOV  3:6

Ve druhém kole VHL jsme narazili na nováčka soutěže. Jedná se o tým HC Hasiči Brumov. Do našeho týmu se připojily dvě nové akvizice neboli posily. Jsou to hráči Josef Madigar a Jan Holub.

Začátek zápasu byl z obou stran aktivní a oba týmy si nic nedarovaly. První se prosadili hosté, ale my záhy vyrovnali. Poté se dlouho hrálo bez branek. Jeden z klíčových momentů se stal při naší přesilovce, kdy po našem nedorozumění hosté vsítili do prázdné branky. Hned po této akci dostal možnost trestného střílení David Juřica, které neproměnil. Tyto dva momenty byly v zápase zlomové. Po celou dobu zápasu až do konce, jsme jen dotahovali a zásluhou hattricku Josefa Madigary jsme vstřelili 3 branky. Konečný výsledek 3:6. Troufnu si říct, že zápas byl remízový. Kvůli nemohoucnosti našich útočníků jsme si bohužel zasloužili prohrát.

Příští týden nás čeká HC Všemina. Tento tým je pro nás jedna velká neznámá, jelikož v loňském ročníku sestoupit. Zápas se odehraje v neděli v 17:15. Přijďte povzbudit Buldogs.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>