20150201_181539

HC PSG ZLÍN je zpátky ve hře

Vážení přátelé.
Hokejový oddíl HC PSG Zlín se vrátil zpátky do souboje o titul. Poslední zápasy ukázaly, že se probudil a po zpackaném úvodu soutěže může stále pomýšlet na obhajobu titulu. Popravdě řečeno, mnoho fanoušků tomu ještě v polovině prosince loňského roku moc nevěřilo.
Jedna víra, jeden tým, jeden cíl. Tímto dobře promyšleným sloganem se daří držet tým pohromadě spolu s fanoušky. Přestože se moc nedařilo, na stadion jich chodilo stále dost. A co víc, fandili. Na Zlín docela nevídaná záležitost, ale prospěšná.
Vedení beranů nepanikařilo a realizační tým podrželo. Spolu k titulu, spolu ze dna. Zdá se, že tento motiv začíná fungovat a naplňovat své poslání. Zlín aktuálně vyhrál čtyři utkání v řadě. Zda se dostane do play-off, má ve svých rukou. Může klidně míchat karty a měnit plány větším favoritům, než je v současné době stále úřadující mistr a obhájce titulu. Jedna věc je jistá. Extraliga je neskutečně vyrovnaná. Vyhrát a prohrát může v podstatě každý s každým. To dělá pro diváky soutěž zajímavější. Do konce základní části se ještě nějaký zápas hrát bude, ale pokud předvedou hráči PSG stejné výkony v dalších utkáních jako v tom dnešním proti Vítkovicím, neměla by jim nadstavbová část uniknout. Sami říkají hráči, že play-off je vlastně jiná soutěž a tam se můžou dít věci. Nikde není napsané, že vždy musí postoupit favorit. Taková Sparta by o tom mohla vyprávět. Nicméně nepředbíhejme, zajíci se vždycky počítají až po honu.

Na pár fotek se můžete podívat v galerii

http://www.valasskyklebetnik.cz/galerie/nggallery/album/hc-psg-zlin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>