Rozhodčí a Synot liga aneb sféra vlivu?

Vážení přátelé
Zcela jistě jste zaznamenali, alespoň tedy Vy, kteří sledujete fotbal, s jakou vervou se pustili někteří novináři do předních činovníků Fotbalové asociace ČR. Nejvíce pak do šéfky rozhodčích paní Dagmar Damkové a jejího partnera pana Berbra. Občas, aby se neřeklo, taky do předsedy všech fotbalistů této republiky pana Pelty.
Nebudu spekulovat proč je to nejvíce ve Sportu. Kdesi jsem zaslechl, že za to může vlastnická struktura deníku. Ovšem druhý pramen říká, že ta na to nemá žádný vliv. Čert, aby se v tom vyznal.
Faktem je, že rozhodčí byli, jsou a budou tématem pro různé spekulace. Pokud máte chvilku času, přečtěte si, jak jsou rozhodčí zařazeni do sféry vlivů paní Dagmar, ale hlavně, jak to z textu vyplývá pana Romana. Zajímavé čtení. Pak se člověk nemůže divit, když jde na fotbal, že fanoušci za vším, co se sudím nepovede, vidí úmysl, záměr, schválnost a kdoví, co ještě.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/247292/prehled-rozhodcich-od-berbrova-poskoka-kralovce-az-po-rebely.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>